Únor 2017

10/02/17

10. února 2017 v 16:45 | Beth |  Fit
Zdravím všechny krásky,
Před chvíli jsem dojela ze školy a brigády a jsem ráda, že jsem konečně doma. Teď se chvíli povaluji u televize a za chvíli se jdu chystat a večer vyrážím s holkama ze třídy do města trochu se odreagovat :)
Taky bych chtěla poděkovat všem za hezká slova a podporu, moc si toho vážím :* Dnes bohužel nestihnu oběhnout blogy, zítra jdu do práce, tak to asi stihnu až v neděli, ale už se těším, co je u vás všech nového :))
Tento týden na praxi děláme úkoly podle stejného zadání jako bude u maturity a začíná mě to děsit, strašně rychle se to blíží :(

Dnešní jídlo je fakt hnus, ráno jsem zaspala a jediné u mé školy v blízkosti je nějaká maličkatá kantýna, kde teda rozhodně nic zdravého nemají :D

Snídaně- tvarohová buchta
Svačina- tvarohová buchta
Oběd- Bageta s kuřecím masem
Večeře- zapečené těstoviny

Dnešní jídelníček fakt nic moc, ale bohužel to jinak nešlo:) V neděli už chci jít konečně cvičit, asi si vezmu oblečení sebou a pojedu rovnou po práci a pořádně se zničím! :)

Mějte se hezky a užijte si krásný víkend,
Beth

08/02/17

8. února 2017 v 17:13 | Beth |  Fit
Ahoj všichni,
Ozívám se po pekelně dlouhé době, ale nějak se mi teď nedařilo a neměla jsem náladu něco někam psát :) Bylo toho hodně do školy, práce, navíc jsem pořád něco žrala a styděla se něco někam napsat. Ale chybělo mi to, takže snad opět budu pravidelně psát. Co mě strašně potěšilo, tak i přesto, že jsem se přežírala, tak mi pár lidí z rodiny řeklo, že jde vidět, že jsem zhubla, juch :D
Přemýšlím, co bych vám tak mohla říct, co se u mě stalo zajímavého. Zásadní věc je asi to, že jsme se rozešli s přítelem, ale v dobrém, takže jsme kamarádi, zítra se zrovna uvidíme a bereme to sportovně, je to takhle asi lepší a mělo to tak prostě být :)
Dnes ještě možná půjdu s kamarádkou na kafe a nebo se minimálně projít, tak se těším, poslední dobou mě strašně baví jít se jen tak projít po vesnici a pročistit si hlavu.

Dnešní jídelníček:
Snídaně: Slunečnicový chléb, šunka, sýr, gervais
Svačina: Slunečnicový chléb, šunka, sýr, gervais (horalka)
Oběd: Knedlík, svíčková
Svačina: Tvarohový koláč
Večeře: Domácí langoš

Těm jídlům a zákuskům od babičky tak strašně nejde odolat až mě to štve :D

Brzy se zase ozvu,
Mějte se hezky,
Beth

Ú N O R - S T A R T

1. února 2017 v 8:19 | Beth |  Diary
Ahoj všichni,
Začíná nový měsíc a je na čase stanovit si nové cíle! Hodně jsem nad tm přemýšlela a bude to hodně podobné, jako minulý měsíc, ale chtěla bych udělat změnu a to určit některé konkrétní cíle:)

Moje cíle:
  • Připravovat se k maturitě!!!
  • Více se vídat s přítelem!!!
  • Omezit práci a věnovat se jiným věcem!!!
  • Cvičit každý týden minimálně 2x!!!
  • Vážit méně než 80kg!!!

Myslím, že 5 cílů opět stačí:) Tohle vymýšlení, plnění a srovnávání celého měsíce mě opravdu baví, myslím, že pokud bych tenhle blog neměla, nebyla bych do toho všeho tak děsně 'zapálená' :) Takže děkuji všem <3

Mějte se krásně,
Beth