Leden 2017

L E D E N - C Í L

31. ledna 2017 v 14:21 | Beth |  Diary
Ahoj všichni
Měsíc nám pomalu, ale jistě končí a je na čase se podívat, jak se mi dařilo v mých cílech, co jsem si dala na měsíc leden:) Když tak přemýšlím, ty cíle budou asi každý měsíc podobné :D

Prvním cílem bylo: Úspěšně uzavřit první pololetí ve škole
Takže, to se mi téměř podařilo, známky nemám nejhorší, jsem i docela spokojená, na konci jsem fakt bojovala o některé známky, ale mám jedno N - tudíž neklasifikována, je to ale jen z praxe, takže to se snad ani nedá počítat :) SPLNĚNO!

Druhým cílem bylo: Začít trávit více času s přítelem
To se mi úplně nepodařilo splnit, vlastně jsme se spolu ani moc neviděli. Ale taky je to tím, že jsem byla dva týdny nemocná a on pořád pracoval a chodil do školy, tak za mnou ani nemhl přijet. Takže máme rozhodně co napravovat v únoru. Btw nikdy jsem si nemyslela, že můžu být takhle šťastná, ikdyž s tím člověk nejsem přímo, neviděli jsme se týden, ale prostě mi stačí, že tam někde JE! :) NESPLNĚNO!

Třetím cílem bylo: Začít pravidelně cvičit
Tohle jsem opravdu chtěla dodržet, ale zdraví mi nepřálo vůbec v lednu. Takže jsem necvičila ani jednou v lednu, ale v únoru to rozhodně napravím. S kamarádkou začneme chodit do posilovny a na plavání. Chtěla bych chodit 1x týdně plavat, 1x týdně posilovna a potom nějaký cvičení doma ještě. Koupila jsem si i nové plavky, tak už se těším :D NESPLNĚNO!

Čtvrtým cílem bylo: Zhubnout nějaké to kilčo
Tak tohle se mi naštěstí povedlo, juch :D Doufám, že jakmile začnu s cvičením, půjde to dolů ještě rychleji! :) Momentálně vážím 82kg a to je teprve začátek! V únoru budu kontrolovat i svoje míry (ty lednové jsem bohužel někde ztratila). SPLNĚNO!

Pátým cílem bylo: Omezit kouření a alkohol
To bych řekla, že se mi spíše dařilo. Určitě k tomu napomohla opět moje nemoc, ale v tomhle případě, to bylo prospěšné :D Kouření jsem některé dny vynechala úplně, některé dny minimálně a některé byly normální, ale pokrok tam byl! :) A s alkoholem jsem spokojená, sednout s kamarády jsem si byla párkrát a nikdy jsem to nijak nepřeháněla a podle mě čas od času člověk prostě vypadnout a relaxovat musí! :) SPLNĚNO!

Jsem spokojená s měsícem lednem, byl to pro mě první měsíc tohohle všeho a jsem ráda, že několik lidí si najde ten čas a přečte si moje články a napíše hezký komentář :) Neskutečně mi to pomáhá a motivuje mě to, přece jen nechci psát nějaký prasácký jídla na blog abych se před vámi nemusela stydět :D
Se svými cíly jsem spokojená taktéž, některé mi zhatila nemoc, ale co se dá dělat, zdraví máme jen jedno, takže raději pořádně vyležet a do věcí se pustit později!

Děkuji moc za všechnu vaši podporu,
Mějte se krásně,
Beth

29/01/17

29. ledna 2017 v 12:44 | Beth |  Fit
Ahoj všichni,
Dnes v noci jsem vůbec nemohla usnout, což mě vedlo k tomu, že jsem si předepsala dva články na příští týden, aspoň k něčemu je ta nespavost dobrá :D Včera jsem úspěšně zvládla velký úklid celého pokoje a celé skříně, uklízela jsem s přestávkami celý den, ale jsem spokojená! Dnes už jen doladím nějaké detaily a mám hotovo. Na jednu stranu se chci co nejdřív odstěhovat z domu a na druhou stranu pořád vymýšlím nové věci do pokoje :D
Dnes je můj poslední odpočinkový den, tak si ho asi pořádně užiju v posteli u filmů, zítra se totiž vracím opět do školy, kde mám naštěstí jen tři hodiny a potom běžím do práce, fuu to bude náročný den, po takovém odpočinku :D

Můj dnešní jídelníček:
11.00 - jablečný štrůdl od babičky
13.00 - knedlík, houbová omáčka
18.00 - zapečený chléb se šunkou a sýrem

Káva: 2x
Cigarety: 0x
Pití: 1l voda
Pohyb: žádný

Mějte se krásně,
Beth

28/01/17

28. ledna 2017 v 10:47 | Beth |  Fit
Ahoj všichni,
Už se dnes cítím líp, už jen kašel mě trápí, tak to snad brzo vyležím a bude mi fajn, do práce jsem našla náhradu, tak celý víkend proležím u filmů :D
Včera jsem si uklidila v pokoji, strhla ze zdi nějaké plakáty a mám v plánu překopat svůj pokoj. Dnes chci kompletně vyházet skříň a povyhazovat, to co opravdu nepotřebuji, tak půlku věcí ani nenosím a jen mi to tam dělá nepořádek :)
Jinak na začátku tohohle blogu jsem si dala cíle na leden, to znamená, že v úterý bude článek o tom, jak mi moje cíle za leden vyšly a jak se mi dařilo. Taky si zadám cíle na měsíc únor. :) Sama jsem zvědavá.

Dnešní jídelníček (do předu):
10.00 - mixit.cz kaše
13.00 - brambory, kapusta, králík
16.00 - jablečný štrůdl od babičky (to nejde odmítnout)
19.00 - rohlík, šunka, sýr, gervais

Káva: 2x
Čaj: 0.5l
Voda: 0.5l
Pohyb: žádný
Cigarety: 0x

Mějte se krásně,
Beth

27/01/17

27. ledna 2017 v 21:52 | Beth |  Fit
Ahoj všichni,
Dnešek bude opět nudný, jen ležet v posteli, popíjet čajíček a dívat se na filmy :D Ale tak snad už to konečně vyležím, dnes je mi už líp a nemám už tak velkou teplotu. Každopádně, pokud za sebe nenajdu náhradu, tak budu muset v neděli do práce, a s takovou to vážně nedoléčím, máme v práci děsnou zimu a jsou tam pouze přimotopy.
Dnes bych asi mohla začít dělat něco do školy, když už jsem doma a nemám vlastně pořád co dělat, ale k tomu nejsem schopná se dokopat :D Dnes se na chvilku stavila kamarádka, tak jsem byla děsně ráda i za těch pár slov co jsme prohodily, už mně bez okolního světa vážně hrabalo :D

(samozřejmě do školy jsem nic neudělala, jak jsem chtěla) :D

Dnešní jídelníček:
10.00 - jogurt, rohlík
13.30 - zapečené těstoviny
18.00 - rohlík, šunka, sýr, gervais

2x čaj, 2x káva, nějaká ta voda
Cigarety: 1x
Pohyb: žádný

Mějte se krásně a užíjte si víkend,
Beth

26/01/17

26. ledna 2017 v 16:47 | Beth |  Fit
Ahoj všichni,
Tak včera odpoledne jsem jela k lékaři a dostala jsem antibiotika, dnes ráno teploměr ukázal 38,1, což mě naštvalo, cítím se naprosto děsně, pořád jen ležet, pít čaj, to je děsná nuda. Co mě ale dnes potěšilo, bylo to, že váha dnes ráno ukázala 83kg. Takže první kilo dole, potěšilo mě to, protože jeden den váha ukázala i trochu víc než startovní váhu :)
Hlavní věc, co mě těší na nemoci je to, že nemůžu chodit ven a tím pádem je počet cigaret na nule, ikdyž mám chuť :D
Chtěla bych vás poprosit o doporučení nějakého filmu, už nevím na co koukat. Včera večer jsem měla děsnou chuť podívat se na animák, tak jsem koukala na Čapí dobrodružství, naprosto skvělý animák :D
Doufám, že vy jste zdravé jako rybičky a nezmohla vás ta šílená chřipka :)

Můj jídelnček:
11.00 - mixit.cz rýžová kaše
14.00 - ovocné knedlíky s meruňkami
Na večeři chce sestra objednat pizzu, tak se asi přidám a trochu se dnes zprasím :D

Cigarety: 0x
Káva: 2x
Pití: 0.5l voda, 0.75l čaje
Pohyb: žádný

Mějte se krásně,
Beth

25/01/17

25. ledna 2017 v 13:11 | Beth |  Fit
Ahoj všichni,
Hlásím 2:0 pro chřipku a opět ležím doma v posteli. Už se nemůžu dočkat, až budu konečně zdravá, achjo. Taky se omlouvám, že jsem se dva dny neozvala, ale pořád jen spím a ležím a nemám na nic náladu, :) Příjde mi, že toho je teď do školy nějak moc, začínám se bát maturity a zároveň se nemůžu dočkat, až to budu mít vše za sebou :) Chtěla bych mít naprosto bezstarostnej život, škoda, že to nejde :D
Jídlo teď moc neřeším, docela se cpu, achjo :D

Můj dnešní jídelníček:
11.00 - bílý jogurt s mixit.cz müsli
13.30 - Rizoto
16.00 - Tmavé pečivo, máslo, šunka a sýr
19.00 - doplním

Káva: 2x
Cigarety: 0x
Pohyb: žádný

Mějte se krásně,
Beth

22/01/17

22. ledna 2017 v 18:16 | Beth |  Fit
Ahoj všichni,
Omlouvám se, že jsem neozvala celý víkend a ani jsem nekoukala na vše blogy, co je u vás nového. V pátek jsem totiž byla posedět s kamarádkami a nakonec se to zvrhlo v párty v klubu i s přítelem. Dojeli jsme domů v 5 ráno a já šla na 7 do práce, takže jsem včera došla z práce a spala až do večera, což snad chápete :) Večer s kamarádkami jsem si ale naprosto užila a jsem ráda, že jsem s nimi šla, přece jen si musíme užívat poslední chvíle spolu než odmaturujeme :)
Dnešní den nebyl ničím zajímavý, celý den jsem se povalovala a teď bych měla dělat věci do školy, ale asi se ještě půjdu projít.
Jídelníček ze včera ani přidávat nebudu, za prvé ani nějak moc nevím, co jsem jedla a za druhé to nebylo nic skvělýho, ale snad znáte ty kritické víkendy :/ Zítra opět do školy, takže už zase hlídat, co jím :)

Dnešní jídelníček:

11.00 - bílý jogurt a mixit.cz müsli
13.00 - Polévka vývar
14.00 - knedle, zelí, maso
18.00 - Rohlík, pochoutkový salát (stydím se) :D

Káva: 2x
Cigarety: 0x (ale za chvíli si dám tak 2)
Pití: 1l vody
Pohyb: žádný

Doufám, že jste si užili víkend jako já a vkročte do nového týdne správou nohou! :)

Mějte se krásně,
Beth

20/01/17

20. ledna 2017 v 14:01 | Beth |  Fit
Ahoj všichni,
Dnes naštěstí vlak zpoždění neměl, asi bych umrzla, protože můj dnešní outfit jsou šaty a silonky :D Ve škole jsem to dnes zvládla, známky už mám všechny uzavřené a je po stresu, spokojená sice nejsem, ale je to v pohodě.
Zrovna sedím s kamarádkou na kávě a odpoledne vyrážím na schůzi vedoucích dětského tábora a poté na pivko s kamarádkami. Dnešní večer bude nabitý :D

7.50 - bílý jogurt a mixit.cz müsli
9.30 - chléb, šunka, máslo
12.20 - br. kaše a sekaná
17.00 - doplním

Káva: 2x
Cigarety: no těch bude dnes dost
Pohyb: žadný
Pití: minerálka 1l a budou pivka

Mějte se krásně,
Beth

19/01/17

19. ledna 2017 v 18:39 | Beth |  Fit
Ahoj všichni,
Dnes jsem se vrátila do reality a po dvou týdnech šla do školy, do reality mě hned ráno vrátilo čekání 20minut na zpožděný vlak, u nás bylo -12°C, tak to bylo docela drsné probuzení :D Ve škole to bylo dnes v pohodě, až na pololetku z technologie se kterou jsem nepočítala, no tak s těma čtyřkama na vysvědčení se asi nějak smířím. Za to ze seminárky ze které jsem byla ve stresu mám za 1 a to jsem to úplně odflákla :D vždycky mi příjde vtipné a zároveň trochu nefér vůči ostatním, že mám uvolnění a na vysvědčení mám vždy za 1.
Se svým jídelníčkem jsem dnes spokojená, docela pravidelné, dnes jsem zvládla i snídani. Akorát s obědy toho moc nenadělám, protože většinou chodím do školní jídelny, kde je pouze jedno jídlo, je škoda, že není na výběr ze dvou, mohlo by být jedno trochu zdravější a lehčí :)
7.50 - Bílý jogurt a mixit.cz müsli
9.45 - celozrný rohlík, šunka, máslo
12.20 - mexické fazole, chléb, mandarinka
18.30 - ceaser bageta (bageterie boulevard)

Káva 2x
Pití: pomerančový fresh, voda, čokoládu z automatu (hnus) :D
Cigarety: 7x
Pohyb: procházka městem

18/01/17

18. ledna 2017 v 16:29 | Beth |  Fit
Ahoj všichni,
Dnes opět bez snídaně, protože jsem zase vstala až na oběd, achjo. Zítra už ale musím do školy, takže zítra bude i snídaně! :D Dnes mám liný den, celý den polehávám a koukám do noťasu, dnes ani nikam nepůjdu, už se konečně potřebuju vyležet z té chřipky. Absence už mám tolik, že se slovu 'nehodnocena' na pololetí nevyhnu. // nesnáším tyhle dny, kdy se absolutně nic neděje.
K dnešnímu jídelníčku (naplánováno dopředu):

14.30 - těstoviny, rajská omáčka, karbenátek
17.00 - miska ovoce (jablko,mandarinka,pomelo)
19.30 - kaiserka se šunkou

Cigarety - 0x (juch)
Káva - 1x
Pití - 0.5l čaje, malá sklenka kofoly, 1l vody
Pohyb - zase nic :)

Mějte se krásně,
Beth